دکتر میترا علی نژاد خرم

نظام پزشکی 34816
 • سال 1343 در شهر تهران متولد شدم - متاهل بوده و دارای 2 فرزند می باشم .
  در سال 1369 از دانشگاه تهران با معدل الف مدرک پزشکی عمومی را اخذ نمودم .
  در سال 1373 از دانشگاه تهران مدرک تخصص بیماریهای داخلی را کسب نموده و سپس بعنوان عضو هیئت علمی دانشگاه قم مشغول به گذراندن خدمات قانونی شدم .
  از اردیبهشت 1375 به عنوان عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد پزشکی تهران مشغول به کار شدم و طی سالهای 1377 تا 1379 مشغول گذراندن دوره فوق تخصص بیماریهای گوارش و کبد و مجرای صفراوی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز گردیدم و موفق به اخذ مدرک بورد فوق تخصصی شدم و تاکنون عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی تهران می باشم .
  از سال 1384 رئیس بخش داخلی بیمارستان بوعلی بودم .
  پایان نامه های بسیار (حدود 60) مورد را طی این سالها راهنمایی و مشاوره نمودم - مقالات متعدد در زمینه بیماریهای گوارش و کبد در کنگرهای علمی متخصصین داخلی و فوق تخصصان گوارش ارائه نمودم و سخنرانی های علمی بسیار در جامع علمی داشته ام .
  از سال 1384 تاکنون مدیر گروه داخل دانشگاه آزاد اسلامی تهران بوده و موفق به راه اندازی آموزش دستیاری بیماریهای داخلی در دانشگاه گردیدم و این اولین موفقیت در زمینه تحصیلات تکمیلی دانشگاه می باشد .
  مکررا استاد نمونه دانشگاه گردیدم و به یاری خداوند چهره ماندگار دانشگاه شدم و به لطف ریاست دانشگاه برایم تمبر صاادر گردید . از سال 1390 تاکنون کارشناس کمیسیون پزشکی قانونی تهران می باشم . عضو دبیرخانه شورای آموزش پزشکی و درمان دانشگاه آزاد اسلامی می باشم .

نقشه مطب

 • نقشه مطب یوسف آباد

 • نقشه مطب پیروزی

 • آدرس مطب یوسف آباد

  یوسف آباد خیابان فتحی شقاقی ، بین اسد آبادی و چهلستون ، ساختمان امام علی (ع) ، پلاک 52 واحد 8 تلفن مطب : 02188553872

 • ایمیل

  alinejad_dr@gmail.com

 • وب سایت

  www.govaresh.ir

 • آدرس مطب پیروزی

  خیابان پیروزی ، روبروی پمپ بنزین ، سه راه سلیمانیه ، نبش کوچه سیفی ، پلاک 1 طبقه 2 تلفن مطب : 02133352373